Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Yes
cy: Ie

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: image
cy: delwedd
