Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Yes
da: Ja

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Filters
da: Filtre

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: image
da: billede
