Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Image size
de: Bildgröße

en: Yes
de: Ja

en: Top
de: Oben

en: Vertical
de: Vertikal

en: Width
de: Breite

en: Media
de: Medien

en: Filters
de: Filter

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: image
de: Bild

en: Manual crop
de: Manuelles Zuschneiden

en: Trim
de: Kürzen

en: Tolerance
de: Toleranz
