Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Yes
es: Sí

en: Top
es: Superior

en: Width
es: Ancho

en: Media
es: Multimedia

en: Filters
es: Filtros

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Orientation
es: Orientación

en: image
es: imagen

en: Manual crop
es: Recorte manual
