Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Yes
fi: Kyllä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: image
fi: kuva
