Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Yes
ka: დიახ

en: Top
ka: ზედა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: image
ka: სურათი
