Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: image
ku: وێنە
