Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: image
my: ပုံရိပ်
