Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Yes
oc: Òc

en: Top
oc: Naut

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Filters
oc: Filtres

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: image
oc: imatge
