Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
