Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Yes
ro: Da

en: Top
ro: Sus

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Width
ro: Lățime

en: Filters
ro: Filtre

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: image
ro: imagine
