Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Yes
sv: Ja

en: Top
sv: Överst

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Width
sv: Bredd

en: Filters
sv: Filter

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Orientation
sv: Orientering

en: image
sv: bild
