Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Yes
tr: Evet

en: Top
tr: En üst

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: image
tr: imaj
