Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Yes
vi: Có

en: Top
vi: Đầu

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: image
vi: hình ảnh
