Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Yes
ar: نعم

en: Top
ar: الأعلى

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: image
ar: صورة
