Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: Top
ast: Cimeru

en: Width
ast: Anchu

en: Filters
ast: Filtros

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
