Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: Top
bo: འགོ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Left
bo: གཡོན

en: image
bo: པར་རིས
