Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Yes
gl: Si

en: Top
gl: Superior

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Filters
gl: Filtros

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: image
gl: imaxe
