Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Yes
gu: હા

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
