Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Yes
he: כן

en: Top
he: עליון

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Filters
he: מסננים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: image
he: תמונה
