Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Yes
it: Sì

en: Top
it: In cima

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Width
it: Larghezza

en: Filters
it: Filtri

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: image
it: immagine
