Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Yes
lt: Taip

en: Top
lt: Viršus

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: image
lt: paveikslėlis
