Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Yes
lv: Jā

en: Top
lv: Augša

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Filters
lv: Filtri

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: image
lv: attēls
