Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Yes
pl: Tak

en: Top
pl: Góra strony

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Width
pl: Szerokość

en: Filters
pl: Filtry

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Orientation
pl: Orientacja

en: image
pl: obrazek
