Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Yes
el: Ναι

en: Top
el: Κορυφή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: image
el: εικόνα
