Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Yes
hu: Igen

en: Top
hu: Teteje

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: Filters
hu: Szűrők

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Orientation
hu: Tájolás

en: image
hu: kép

en: Manual crop
hu: Kézi vágás
