Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Yes
ja: はい

en: Top
ja: トップ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Media
ja: メディア

en: Filters
ja: フィルター

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: image
ja: 画像
