Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Top
km: កំពូល

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Filters
km: តម្រង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: image
km: រូបភាព
