Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ
