Thumbor Effects (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Yes
pt: Sim

en: Top
pt: Topo

en: Width
pt: Largura

en: Filters
pt: Filtros

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: image
pt: imagem
