Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Yes
ru: Да

en: Top
ru: Вверху

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Width
ru: Ширина

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Filters
ru: Фильтры

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Orientation
ru: Ориентация

en: image
ru: изображение

en: Lenght
ru: Длина

en: Manual crop
ru: Ручная обрезка
