Thumbor Effects (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ta: படத்தின் அளவு

en: Yes
ta: ஆம்

en: Top
ta: மேல்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: image
ta: படம்
