Ticket (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Edit link
bs: Izmjeni link
