Ticket (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
