Ticket (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Active
bg: Активен

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: None.
bg: Нищо.

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Ticket
bg: Заявка

en: Tickets
bg: Заявки
