Ticket (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
