Ticket (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Active
ka: აქტიური

en: Module
ka: მოდული

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: None.
ka: არცერთი.

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
