Ticket (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: None.
sr: Ништа.

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
