Ticket (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Active
sq: Aktiv

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: None.
sq: Asnjë.

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: export
sq: eksporto
