Ticket (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: Module
et: Moodul

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: None.
et: Puudub.

en: Availability
et: Saadavus

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Copy
et: Kopeeri

en: Available
et: Saadaval

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: export
et: ekspordi

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Entity ID
et: Olemi ID
