Ticket (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Active
eu: Aktiboa

en: Module
eu: Modulua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: None.
eu: Ezer.

en: Date created
eu: Sorrera data

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Available
eu: Gaituta

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: export
eu: esportatu

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
