Ticket (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Active
fi: Voimassa

en: Module
fi: Moduuli

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Copy
fi: Kopioi

en: Available
fi: Saatavilla

en: Cancel link
fi: Peruuta linkki

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Ticket
fi: Tiketti

en: Tickets
fi: Tiketit

en: export
fi: lataa

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Date updated
fi: Päivityspäivämäärä

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Remove item callback
fi: Poista elementin paluukutsu
