Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Quantity
da: Mængde

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Active
da: Aktiv

en: Module
da: Modul

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: None.
da: Ingen.

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Date created
da: Dato oprettet

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Copy
da: Kopier

en: Available
da: Tilgængelig

en: Cancel link
da: Annullér-link

en: Text to display
da: Tekst der skal vises

en: export
da: eksportér

en: Edit link
da: Redigér-link

en: Start over
da: Begynd forfra

en: Date updated
da: Opdateringsdato

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning

en: Registrations
da: Tilmeldinger

en: State label
da: Tilstands-label
