Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Active
el: Ενεργό

en: Module
el: Μονάδα

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Entity
el: Οντότητα

en: None.
el: Κανένα.

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Date updated
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Entity ID
el: ID οντότητας
