Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: None.
eo: Neniu.

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: manage display
eo: agordu vidigilon
