Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Active
gl: Activo

en: Module
gl: Módulo

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: None.
gl: Ningún.

en: Date created
gl: Data de creación

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Copy
gl: Copiar

en: Available
gl: Dispoñible

en: Cancel link
gl: Enlace para cancelar

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: @state
gl: Estado

en: export
gl: exportar

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Date updated
gl: Data de creación

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Entity ID
gl: ID da entidade
