Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Active
km: សកម្ម

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: None.
km: គ្មាន

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
