Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Entity
sk: Entita

en: None.
sk: Žiadne.

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Available
sk: Dostupné

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Entity ID
sk: ID Entity
