Ticket (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Date Created
ca: Data de creació

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Entity
ca: Entitat

en: None.
ca: Cap.

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Date created
ca: Data creada

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Copy
ca: Copia

en: Available
ca: Disponible

en: Cancel link
ca: Enllaç de cancel·lació

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: State label
ca: Etiqueta de l'estat
