Ticket (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Active
hr: Aktivno

en: Module
hr: Modul

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: None.
hr: Nijedan.

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Ticket
hr: Karta

en: Tickets
hr: Karte

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
